Strony WWW

Projektowanie Stron WWW

htmlcss3php7jsajaxbootstrapjquerymysql

W czasach szybkiego rozwoju technologii i wszechobecnego dostępu do Internetu jesteśmy, jako przedsiębiorcy zmuszeni do rozszerzenia działań reklamowych na rzecz swojej firmy. Łatwy dostęp do sieci i zawarta w niej ogromna ilość danych, pozwala użytkownikom Internetu w łatwy i szybki sposób znaleźć informacje o każdej firmie. Reasumując, każdy użytkownik Internetu jest potencjalnym klientem. Pierwszym krokiem do sukcesu w marketingu sieciowym jest uzupełnienia wiadomości o naszej firmie a konkretnie przekazanie oferty naszej działalności. Najskuteczniejszą formą prezentacji jest firmowa strona internetowa. Odpowiednio zaprojektowana wg wytycznych Google, z czytelną grafiką, bogatą treścią oraz przystosowaniem do urządzeń mobilnych strona www jest gotowa do pełnienia swojego zadania. Dodam, że nie bez znaczenia pozostaje też wybór odpowiedniego adresu strony internetowej tzw. domeny.

Oczywiście na tym etapie nie kończy się droga do sukcesu. Istnieje jeszcze szereg działań które warto a nawet trzeba podjąć by przebić się przez konkurencję i wspiąć się na szczyt listy wyszukiwarki Google. Ale o tym zapraszam m.in. do działu Pozycjonowanie.

Plan stworzenia strony i jej realizacja wymaga od programisty użycia wielu różnych umiejętności programistycznych oraz szerokiego zakresu wiedzy. Dodatkowo programista musi być również w pewnym sensie artystą by realizowane projekty były niepowtarzalną formą wizytówki i reklamy danej firmy. Ciągła nauka coraz to nowszych technologi internetowych pojawiających się w branży IT pozwala mi na stosowanie w praktyce języków: HTML5, PHP7, JavaScrip z biblioteką jQuery; arkuszów stylów: CSS3 również z biblioteką Bootstrap 4 oraz baz dancyh: MySql. Ta wiedza jest niezbędna do stworzenia stabilnej, nowoczesnej i zarazem pozbawionej błędów strony jak również projektowania systemów przetwarzających dane.

Istnieją dwa typy stron www: storna statyczna lub dynamiczna. Dla odbiorcy oczywiście nie ma ona znaczenia, lecz dla administratora owszem. Strona statyczna nie pozwoli nam na zmiany np tekstu bez bezpośredniej ingerencji w plik z kodem, więc administrator musi posiadać wiedzę w tym temacie przynajmniej w stopniu podstawowym. Stosowanie tego typu stron nie zaleca się dla stron które wymagają częstej aktualizacji np dla blogów. Dynamiczne strony są oparte na systemach CMS (Content Management System), czyli prościej mówiąc systemach zarządzania treścią. W tym wypadku administrator bez żadnych problemów i zakresu wiedzy programistycznej może moderować stronę internetową.

Systemy CMS

wordpressjoomla

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent hendrerit urna in odio condimentum, quis rutrum nulla varius. Aliquam vulputate blandit nulla, id fermentum felis tempus non. Nullam cursus imperdiet tristique. Donec vel mollis velit. Nulla ac porta ante. In vulputate lacus felis, vitae ultricies sapien tincidunt at. Maecenas blandit facilisis lorem, sed cursus quam. Donec tincidunt massa mi, eu blandit sem interdum eget. Duis dictum euismod orci.

Poglądowe ceny stron

Wizytówka

od 400 zł
Statyczna strona
Jedna strona
RWD - wersja responsywna
Slider
Galeria
Formularz
Mapa
Domena .pl
Hosting (pakiet)
Gwarancja

Basic

od 700 zł
Statyczna strona
Do 5 podstron
każda kolejna od 30zł
RWD - wersja responsywna
Slider
Galeria
Formularz
Mapa
Wtyczki społecznościowe
Domena .pl
Hosting (pakiet)
Gwarancja

Standard

od 1000 zł
Dynamiczna strona - System CMS
Do 8 podstron
każda kolejna od 30zł
RWD - wersja responsywna
Slider
Galeria
Formularz
Mapa
Wtyczki społecznościowe
Blog
Newsletter
Domena .pl
Hosting (pakiet)
Gwarancja